Inter, ofertë për Mario Suarez

Publikuar tek: sport, më 14:08 21-01-2015 Inter, ofertë për Mario Suarez

Inter është duke lëvizur fortë në merkato dhe pas afrimit gjatë muajt janar të Lukas Podolski dhe Xherdan Shaqirit, skuadra zikaltër kërkon të bëj në tjetër goditje. Bëhet fjalë për mesfushorin e Atletiko Madrid, Mario Suarez, ku milanezët kanë bërë tashmë ofertën zyrtare në drejtim të klubit madrilène.

Formula e Interit është huazimi prej 1 deri në 2 milionë eurosh me detyrimin për ta blerë futbollistin në përfundim të tij për 7 deri në 8 milionë euro.

Tashmë çdo gjë mbetet në dorë të Atletikos për të vendosur për të ardhmen e 27 vjeçarit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022736072540283
array(1) { ["section"]=> string(34) "inter-oferte-per-mario-suarez-1108" }