Inter rigjen golin dhe Ikardin, por vazhdon kriza edhe me Fiorentinën

Publikuar tek: sport, më 22:43 05-01-2018 Inter rigjen golin dhe Ikardin, por vazhdon kriza edhe me Fiorentinën

Inter nuk ka mundur të rikthehet tek fitorja as mbrëmjen e sotme në përballjen kundër Fiorentinës.

Zikaltërit nuk kanë shkuar më shumë se një barazim përballë formacionit vjolë që në disa raste nuk pati fatin me vete.

Në fillim do të ishte Inter që do realizonte me Ikardin pas një krosimi të Kanselo.

Më pas në fund të kohës së rregullt në minutën e 90-të do të ishte Simeone që do të barazonte rezultatin.

Pas këtij barazimi Inter humbet shumë terren në luftën për katër vendet e para, ndërsa Fiorentina konsolidon pozitat e saj në mesin e tabelës. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021966934204102
array(1) { ["section"]=> string(75) "inter-rigjen-golin-dhe-ikardin-por-vazhdon-kriza-edhe-me-fiorentinen-105593" }