Inter 'shtyp' Frosinonen, zikaltrit fitojnë një lider të ri

Publikuar tek: sport, më 23:14 24-11-2018 Inter 'shtyp' Frosinonen, zikaltrit fitojnë një lider të ri

Interi ka fituar ditën e sotme ekipin e Frosinones, me rezultatin e pastër 3-0. 

Golashënuesit në këtë sfidë shumë të thjeshtë, për ekipin e Milanos, ishin Keita Balde x2 dhe Lautaro Martinez. Ky takim ishte një nxehje e mirë , për ndeshjen e së martës, ndaj Tottenham, për Champions League.

Gjithashtu Interi, duket se në këmbët e Keita Baldes, ka gjetur një lider të ri. Ato këmbë, po udhëheqin zikaltrit drejt disa fitoreve të rëndësishme, për luftën e kampionatit dhe jo vetëm. Mbetet për t’u parë sa do të vazhdojë të jetë deçiziv ky lojtar.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02380895614624
array(1) { ["section"]=> string(63) "inter-shtyp-frosinonen-zikaltrit-fitojne-nje-lider-te-ri-142769" }