INTERI në hall pas disfatës në kampionat, ylli i Botërorit 'brakti' zikaltërit

Publikuar tek: sport, më 14:11 16-09-2018 INTERI në hall pas disfatës në kampionat, ylli i Botërorit 'brakti' zikaltërit Kroacia

Ndeshja me Parmën tregoi se Interi nuk ka arritur të jetë kompakt në këtë fillim sezoni.

Zikaltërit përveç demotivimit dhe moralit të ulët duhet të vuajnë dhe dy mungesat kryesore për ndeshjen e radhës në Champions League. Pas Lautaro Martinezit dhe Sime Vrsaljko nuk është në gjendje të luajë me ekipin.

Kroati vuan nga dhimbjet në gjurin e majtë për shkak të mbingarkesës së madhe fizike që ka marrë gjatë Kupës së Botës me Kroacinë.

26-vjeçari ka lënduar pjesën e gjurit ku ka patur shqetësime gjatë kampionati botëror. Frika më e madhe është nëse ai nuk do të jetë present për ndeshjen e radhës në kampionatin Italian përballë Sampdorias.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018694162368774
array(1) { ["section"]=> string(82) "interi-ne-hall-pas-disfates-ne-kampionat-ylli-i-boterorit-brakti-zikalterit-134530" }