Interpretimi i Andrea Bocellit mahnit Barack dhe Michelle Obamën (Video)

Publikuar tek: kulture-art, më 13:57 05-02-2016 Interpretimi i Andrea Bocellit mahnit Barack dhe Michelle Obamën (Video)

Barack Obama dhe bashkëshortja e tij, Michelle, janë mahnitur me interpretimin e Amazing Grace nga tenori me famë botërore, Andrea Bocelli.

Bocelli ishte i ftuar në hapjen e 64 të Mëngjesit të Lutjeve, event i sponsorizuar nga Senati amerikan. Në përfundim të interpretimit të gjithë të pranishmit janë çuar në këmbë duke duartrokitur tenorin italian.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023429155349731
array(1) { ["section"]=> string(76) "interpretimi-i-andrea-bocellit-mahnit-barack-dhe-michelle-obamen-video-31822" }