Intervista e veçantë, gazetarja i futet në krevat Ingrid Gjonit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:13 01-07-2016 Intervista e veçantë, gazetarja i futet në krevat Ingrid Gjonit (Foto)

Gazetarja Dasara Karaiskaj ka realizuar një intervistë të veçantë dhe provokative me këngëtaren Ingrid Gjoni.

Për t’iu përshtatur si këngëtares dhe natyrës së intervistës, Dasarës i është dashur të zhvishet dhe më pas të futet poshtë çarçafit së bashku me mikrofonin. Ndërsa këngëtarja Inis Gjoni nga foto duket të jetë mbuluar me çarçafin e saj.

13595870_10154917110423765_1495450067_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20005297660828
array(1) { ["section"]=> string(73) "intervista-e-vecante-gazetarja-i-futet-ne-krevat-ingrid-gjonit-foto-45210" }