Intervista EKSKLUZIVE e Arta Markut, ja ku DO TA SHIHNI të enjten

Publikuar tek: aktualitet, më 08:12 14-03-2018 Intervista EKSKLUZIVE e Arta Markut, ja ku DO TA SHIHNI të enjten Foto ilustruese

Që prej ardhjes së saj në krye të detyrës në Prokurorinë e Tiranës, debatet politike kanë qenë të shumta.

Arta Marku më në fund do të shfaqet në një intervistë ekskluzive, të parën që prej marrjes së detyrës. Kryeprokurorja do të shfaqet në emisonin e gazetarit Sokol Balla, “Real story”, ditën e enjte në orën 21:00 në Vizion Plus.

Pritet që të flasë për çështjen e vettingut, dosjen e ish-ministrit Tahiri, dhe sasitë e mëdha të drogës të sekuestruara në Shqipëri.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SKANDAL në bashkinë e Kavajës, SHIHNI çfarë bën zyrtari gjatë orarit të punës (E PLOTË)
Ambasada Amerikane thirrje shqiptarëve: Aplikoni për bursa brenda kësaj date »
Article Logic
Execution time: 0.012893915176392
array(1) { ["section"]=> string(71) "intervista-ekskluzive-e-arta-markut-ja-ku-do-ta-shihni-te-enjten-113196" }