Intervista më qesharake që do dëgjoni sot, si bie në kurth i moshuari kur pyetet për votën (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:10 26-06-2017 Intervista më qesharake që do dëgjoni sot, si bie në kurth i moshuari kur pyetet për votën (Video)

Vota është e fsheshtë dhe nuk tregohet, me përjashtim të ndonjë exit-poll-i, por edhe aty në fshehtësi.

Po ashtu edhe ky burrë i moshuar ka vendosur të mos e tregojë votën, teksa pyetet nga gasetari, deri në momentin që…..

Për më tepër ndiqni videon:

 

A post shared by Rudi Hizmo (@rud_hizmo) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019442081451416
array(1) { ["section"]=> string(101) "intervista-me-qesharake-qe-do-degjoni-sot-si-bie-ne-kurth-i-moshuari-kur-pyetet-per-voten-video-84066" }