Intervistat për vizë, ambasada amerikane ka një pororsi: Përpara se të hyni në ndërtesë....

Publikuar tek: aktualitet, më 10:17 21-03-2019 Intervistat për vizë, ambasada amerikane ka një pororsi: Përpara se të hyni në ndërtesë....

Ambasada amerikane ka një porosi për ata që do të paraqiten për të dhënë intervistën për vizë.

'Kur të vini në Ambasadë për intervistën tuaj për vizë, lërini çantat e mëdha në shtëpi. Ejani vetëm me pasaportën tuaj, formularin e konfirmimit DS-160 dhe formularët e tjerë të kërkuar. Gjithashtu, sigurohuni që të hiqni gjithçka nga xhepat përpara se të hyni në ndërtesë', thuhet në njoftimin e ambasadës

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021038055419922
array(1) { ["section"]=> string(92) "intervistat-per-vize-ambasada-amerikane-ka-nje-pororsi-perpara-se-te-hyni-ne-ndertese-157279" }