INUK punon edhe natën, prishen objektet tek Komuna e Parisit

Publikuar tek: aktualitet, më 22:36 12-02-2015 INUK punon edhe natën, prishen objektet tek Komuna e Parisit

INUK vijon prishjen e objekteve në Tiranë edhe gjatë orëve të mbrëmjes. Aktualisht po vijojnë prishjet përgjatë rrugës së Komunës së Parisit në kryeqytet.

Prania e INUK atje ka sjellë edhe bllokimin e trafikut nga ana e policisë.

Një ndër objektet që po prishet është edhe qendra e shërbimit social për fëmijë dhe të rinjë në vështirësi “Maria Mazzarello”.

Ndërkohë që nuk ka ndërhyrje në shkollën jopublike “Kristaq Rama”, e cila ndodhet përballë qendrës që po prishet, edhe pse ky objekt ka zënë pothuajse të gjithë trotuarin e këmbësorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mosrritja e çmimit të biletës për transportin urban, PS-LSI shtyjnë vendimin
Akuzohet për marrëdhënie seksuale me të mitur, dy të rinjtë kishin lidhje dashurie »
Article Logic
Execution time: 0.011051893234253
array(1) { ["section"]=> string(64) "inuk-punon-edhe-naten-prishen-objektet-tek-komuna-e-parisit-3192" }