Investime në rrjetin elektrik, OSHEE: Këto zona në Tiranë do jenë pa energji

Publikuar tek: ekonomi, më 18:14 10-02-2017 Investime në rrjetin elektrik, OSHEE: Këto zona në Tiranë do jenë pa energji

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, njofton se për shkak të investimeve në rrjetin elektrik të Tiranës, do të kryhen punime në disa kabina që furnizojnë me energji disa zona të Tiranës.

Këto do jenë zonat pa energji dhe orët përkatëse kur do ketë ndërprerje: 

Ora 09.30 - 15.30

Zona pa energji: rruga “Ali Demi” pjesërisht

Ora 09.30 - 14.30

Zona pa energji: Shkolla “Sami Frashëri”, rruga e Barikadave pjesërisht

Ora 09.30 - 15.00

Zona pa energji: rruga “Myslym Keta” pjesërisht, zona midis Bulevardit “Bajram Curri” dhe rrugës së Kavajës pjesërisht

Ora 09.30 - 14.30

Zona pa energji, tek Fusha e Aviacionit pjesërisht.

Ora 09.30 - 15.30

Zona pa energji: rruga e Barikadave pjeserisht.

Ora 09.30 - 14.30

Zona pa energji: rruga “Haxhi Hysen Dalliu” pjesërisht, midis rrugës “Don Bosko” dhe rrugës “Asim Vokshi” pjesërisht

 Ora 09.30 - 15.30

Zona pa energji: Pranë Zogut të Zi pjesërisht.

 Ora 09.30 - 15.00

Zona pa energji: Midis rrugës “Pavarësia” dhe rrugës “Vangjel Noti” pjesërisht

 Ora 09.00-15.00

Zona pa energji: rruga “Ana Komnena”, afër Fushës së Aviacionit pjesërisht

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025002956390381
array(1) { ["section"]=> string(80) "investime-ne-rrjetin-elektrik-oshee-keto-zona-ne-tirane-do-jene-pa-energji-68352" }