Investime për përmirësimin e rrjetit, Tirana nesër pjesërisht pa drita (ORARET-ZONAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:10 21-08-2019 Investime për përmirësimin e rrjetit, Tirana nesër pjesërisht pa drita (ORARET-ZONAT) Foto ilustruese nga Tirana ne mbremje

OSHEE njofton se nesër kryeqyteti i vendit do të ketë furnizim të pjesshëm me energji për shkak të investimieve në rrjet.

Sipas njoftimit, në kuadër të planit te investimeve nga ana e Drejtorisë Rajonale Tiranë, më 22 gusht, nga ora 09:00 deri në 15:00, do të punohet në 8 kabina dhe si rrjedhojë do stakohet energjia elektrike pjesërisht në disa zona.

Kështu pa drita do të jenë zonat pranë rrugëve të mëposhtme: “Ali Demi”, “Xhanfize Keko” pranë shkollës “Hasan Prishtina”, “Halim Xhelo”, “Rruga Skenderbej” pranë Bllokut te Ambasadave, “Jordan Misja”, “Siri Kodra” dhe “Reshit Petrela” pranë Dispancerisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027172088623047
array(1) { ["section"]=> string(89) "investime-per-permiresimin-e-rrjetit-tirana-neser-pjeserisht-pa-drita-oraret-zonat-175979" }