Investimet në turizëm, Rama publikon VIDEON dhe shkruan: Punë e atyre që nuk rrinë duke sharë, burim mbresëlënës fitimi

Publikuar tek: aktualitet, më 09:00 01-08-2020 Investimet në turizëm, Rama publikon VIDEON dhe shkruan: Punë e atyre që nuk rrinë duke sharë, burim mbresëlënës fitimi Pamje nga video e shperndare nga Rama

Kryeministri Rama e nis ditën dhe uron mirëmëngjes përmes një videoje që tregon investimet në turizmin shqiptar, dhe shkruan se ato investime janë punë e atyre shqiptarëve që nuk rrinë gjithë ditën duke sharë.

Më tej Rama shkruan se falë punës së shqiptarëve dhe politikave të qeverisë, investimet në turizëm janë kthyer sot në burime mbresëlënëse fitimi.

“MIRËMËNGJES, dhe me këto pamje të mrekullueshme, ku puna e shqiptarëve që nuk vrasin kohën duke sharë e duke u ankuar nëpër klube e profile fallco, ka krijuar falë edhe politikave tona të reja mbështetëse, burime mbresëlënëse fitimi aty ku deri para ca vitesh kishte ferra e braktisje, ju uroj pushime të mbara e shëndet familjarisht, të gjithë shqiptarëve që kanë zgjedhur gushtin si kohën për të shijuar Shqipërinë”, shkruan kryeministri dhe ndan videon e mëposhtme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098700523376465
array(1) { ["section"]=> string(123) "investimet-ne-turizem-rama-publikon-videon-dhe-shkruan-pune-e-atyre-qe-nuk-rrine-duke-share-burim-mbreselenes-fitimi-215703" }