“iPhone 7”, Apple nis shitjen e një modeli të veçantë në SHBA, mund ta bleni më lirë

Publikuar tek: bota, më 17:21 14-10-2016 “iPhone 7”, Apple nis shitjen e një modeli të veçantë në SHBA, mund ta bleni më lirë

Tashmë klientët e Apple mund të blejnë direkt nga faqja “online” e kompanisë amerikane, smartfonë “iPhone 7” apo “7 Plus” pa kontratë, që do të thotë se mund të pranojnë çdo lloj karte SIM.

Mjafton të paguani çmimin e plotë të smartfonit që dëshironi të bleni, e që nis nga 649 dollarë për iPhone 7 dhe 769 dollarë për iPhone 7 Plus duke zgjedhur opsionin “SIM-Free” në të djathtë të faqes.

Duke e blerë direkt nga ëebfaqja e Apple smartfonin iPhone 7 apo 7 Plus nëse e keni të mundur, mund të paguani shumë më pak në krahasim me çmimet nganjëherë qesharake të tregut shqiptar, ku një iPhone 7 apo 7 Plus mund të shkojë 1 milion lekë të vjetra, apo edhe më shumë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vogëlushi 7-vjeçar punon 2 VITE duke shitur limonadë për të blerë një kalë, shpërthen në lot kur zbulon surprizën (Video)
Zbulohet një planet i ri në sistemin tonë diellor »
Article Logic
Execution time: 0.010546922683716
array(1) { ["section"]=> string(86) "iphone-7-apple-nis-shitjen-e-nje-modeli-te-vecante-ne-shba-mund-ta-bleni-me-lire-56209" }