iPhone 7 është rezistent ndaj ujit, kamera më e mirë nga çdo iPhone (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:20 07-09-2016 iPhone 7 është rezistent ndaj ujit, kamera më e mirë nga çdo iPhone (Foto)

Të gjitha modelet e smartfonit iPhone 7, janë rezistent ndaj ujit dhe pluhrit, por përmirësimet nuk mjaftohen me kaq.

Screesdf343433_1_copy.jpg

Kamera e iPhone 7 është më e mira e ndërtuar ndonjëherë nga Apple.

Scrsf444fgnshot_1.jpg

Apertura e kamerës është 1.8, lentja 12 megapiksel është më e shpejtë dhe kursen më shumë bateri. iPhone 7 ka gjithashtu flash të përbërë nga 4 drita LED me 50% më shumë fuqi.

fg5hjjjhot_1.jpg

iPhone 7 Plus ka dy kamera në pjesën e pasme 12 megapiksel me kënd të gjerë dhe lente telefoto të cilat ofrojnë një sërë përmirësimesh në fotografi, si përshembull dallimi i thellësisë në fotografi.

Scredfg44gghhot_1.jpg

Scdfgtgghrgdgfshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071029663085938
array(1) { ["section"]=> string(77) "iphone-7-eshte-rezistent-ndaj-ujit-kamera-me-e-mire-nga-cdo-iphone-foto-52231" }