iPhone 8 do jetë i gjithi prej xhami, dalin detajet e reja

Publikuar tek: bota, më 22:35 30-10-2016 iPhone 8 do jetë i gjithi prej xhami, dalin detajet e reja

Entuziastët e teknologjisë dhe fansat besnikë të Apple, kryesisht ata të zhgënjyer nga modelet e fundit, iPhone 7 dhe 7 Plus, presin me padurim modelin e ri që besohet se do të jetë “revolucionar”.

Gazeta japoneze Nikkei mëson se tre modelet e reja të iPhone 8 do të jenë të mbuluara me qelq si në pjesën para dhe të pasme që do të prodhohet nga kompania kineze Biel Crystal. Qelqi do të mbërthehet me një skelet të hollë metalik. /Newsbomb.al/

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18822598457336
array(1) { ["section"]=> string(63) "iphone-8-do-jete-i-gjithi-prej-xhami-dalin-detajet-e-reja-57894" }