IPhone 8 me pasqyrë? Apple ndryshon planet: Do jetë vetëm me këto ngjyra

Publikuar tek: bota, më 22:18 13-08-2017 IPhone 8 me pasqyrë? Apple ndryshon planet: Do jetë vetëm me këto ngjyra

Ditë më parë u përfol se Apple do të vijë me pasqyrë por një gjë e tillë nuk është e vërtetë siç shprehen burime të besueshme pranë kompanisë.

Mësohet se iphone 8 dhe modelet e tjera që priten të vijnë në treg do të jenë vetëm me 3 ngjyra dhe pa pasqyra. Ngjyrat që do mundeni t’i zgjidhni janë vetëm ngjyra e zezë, argjend dhe e artë.

Iphone 8 pritet të vijë me sasi të limituar në treg. Si fillim do ketë 2 deri në 4 milionë njësi të lançuara për shitje gjatë tremujorit të tretë të vitit. Kujtojmë se kjo është ndër markat më të preferuara.

fghfghfghfghfghfg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parukieria s’i qeth flokët adoleshentes, shihni si e shndërron pas 13 orësh
Shkencëtarët zbulojnë rajonin me vullkanin më të madh në Botë »
Article Logic
Execution time: 0.014218091964722
array(1) { ["section"]=> string(76) "iphone-8-me-pasqyre-apple-ndryshon-planet-do-jete-vetem-me-keto-ngjyra-89018" }