IPhone juaj do të ketë qindra emoji të rinj, Apple jep lajmin e mirë

Publikuar tek: bota, më 16:46 10-10-2017 IPhone juaj do të ketë qindra emoji të rinj, Apple jep lajmin e mirë

Mënyra moderne për të komunikuar sot është nëpërmjet emojis, prandaj Apple ka njoftuar se qindra të reja po vijnë për iPhone dhe iPads.

Përditësimi i ardhshëm i iOS 11.1 do të shfaqë shumë emoji të ri, do të jetë e vështirë ndaj do të jetë e vështirë të gjesh një bisedë pa emoji.

Disa janë mjaft standarde, të tilla si një njeri me mjekër, dikush në një pozitë yoga, një grua etj. Të tjerë janë një fushë pak më e majtë, një sirenë, një vampir, dinosaurët dhe madje edhe një kokë shumë e detajuar e brokolit. Gjithashtu do të përditësohen flamujt kombëtarë (Anglia, Skocia dhe Uellsi më në fund marrin flamujt e tyre), dhe të gjitha emojit njerëzore do të jenë në dispozicion në gjini dhe tone të ndryshme të lëkurës.

Gjithsej pritet të ketë më shumë se 200 shtesa tashmë të konsiderueshme si emoji.

sdsdsdsdsd.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia spanjolle është gati të arrestojë presidentin katalanas nëse deklaron pavarësinë
Reagimi i 11-vjeçares kur mëson se do adoptohet do ju mbushë sytë me lot (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.010841846466064
array(1) { ["section"]=> string(73) "iphone-juaj-do-te-kete-qindra-emoji-te-rinj-apple-jep-lajmin-e-mire-95406" }