Irena Kita në formë të shkëlqyer me bikini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:55 25-07-2016 Irena Kita në formë të shkëlqyer me bikini

Fashionistja dhe blogerja e njohur Irena Kita shfaqet në formë të shkëlqyer me bikini këtë verë.

 

Bjondja ka veshur një palë bikini rrëzëllitëse që e tregon trupin e saj më në formë se kurrë më parë ndërsa ka preferuar që fotos t’i japë ngjyrimet bardhë e zi.

“Eleganca në kulm, super femër”, e komplimenton Riselda Sejdia. “Eeeee sa bukur”, komenton pas saj edhe këngëtarja Aurela Gaçe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.30476593971252
array(1) { ["section"]=> string(48) "irena-kita-ne-forme-te-shkelqyer-me-bikini-47656" }