Irina Shayk e nxehtë në “Vogue Russia” (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:53 16-08-2016 Irina Shayk e nxehtë në “Vogue Russia” (FOTO)

Supermodelja Irina Shayk është bërë plotësisht bionde për kopërtinen e revistës “Vogue Russia”, e cila do të dalë në treg në shtator.

Modelja 30 vjeçare u fotografua nga fotografët e famshëm në Los Angeles, Mert Alas dhe Marcus Piggot dhe dukej mahnitëse.

“WOW nuk mund të besoj se unë jam pjesë e “Vogue Russia” për shtatorin e 2016-ës. Mbi 10 vjet modelim, një tjetër moment që kurrë nuk do ta harroj” ka shkruar Irina në Instagramin e saj.

 

irina999.jpgirina88.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030539989471436
array(1) { ["section"]=> string(47) "irina-shayk-e-nxehte-ne-vogue-russia-foto-49859" }