Irina Shayk shijon ditët e pushimeve mes pulave të fshatiti (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:20 27-08-2017 Irina Shayk shijon ditët e pushimeve mes pulave të fshatiti (FOTOT)

Modelja ruse me famë botërore Irina Shayk po shijon ditët e fundit të pushimeve në vendlindjen e saj.


Bururoshja  ka postuar disa foto ku qëndron mes pulash në kotec.

Irina ndodhet në Sibay, aty ku banon gjysha e saj.
Partnerja e Bradley Cooper duket se po e shijon në maksimum jetën modeste në fshat dhe këtë gjë na e ka vërtetuar nëpërmjet disa postimeve në profilin e saj të “Instagram”-it.

E famshme, por edhe mjaft popullore. Shembull për t’i ndjekur në këtë aspekt.

 

 K.jpg1503749917dd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029794931411743
array(1) { ["section"]=> string(71) "irina-shayk-shijon-ditet-e-pushimeve-mes-pulave-te-fshatiti-fotot-90291" }