Irina Shayk ‘shpërthyese’, pozon tërësisht nudo (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:01 19-08-2016 Irina Shayk ‘shpërthyese’, pozon tërësisht nudo (FOTO)

Supermodeja Irina Shayk konsiderohet si një nga femrat më seksi në botë.

Në një set fotografik të realizuar për GQ Irina është shfaqur shpërthyese.

30-vjeçarja ka pozuar nudo dhe është konsideruar më e zjarrtë se kurrë.

irina9999.jpg

irina888.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20648503303528
array(1) { ["section"]=> string(55) "irina-shayk-shperthyese-pozon-teresisht-nudo-foto-50210" }