Irina Shayk tmerron paparacët, shikoni çfarë ka vendosur në kokë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:40 18-07-2016 Irina Shayk tmerron paparacët, shikoni çfarë ka vendosur në kokë

Supermodelja Irina Shayk është ndër më të sukseshmet në botë dhe vazhdimisht është në qendër të vëmendjes.

30 vjeçarja është shfaqur me të dashurin e saj në Bradley Cooper, në liqenin Garda të Italisë, teksa po shijonte rrezet e diellit por ajo çka ka bërë më shumë përshtypje dhe ka lënë të tmerruar paparacët kanë qenë flokët e saj të mbështjella me letër alumin. Fillimisht paparacët janë habitur, por më pas kanë kuptuar se Irina e ka vendosur leter aluminin për të trajtuar flokët.

Bukuroshja ruse u shfaq me bikini të zeza duke nxjerrë në pah format e saj perfekte.

irina8.jpgirina7.jpgirina6.jpgirina5.jpgirina4.jpgirina3.jpgirina2.jpgirina1.jpgirina.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024980068206787
array(1) { ["section"]=> string(69) "irina-shayk-tmerron-paparacet-shikoni-cfare-ka-vendosur-ne-koke-46976" }