Irma dhe Eranda Libohova “Ca fiq për miq”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:03 17-06-2015 Irma dhe Eranda Libohova “Ca fiq për miq” Motrat Libohova

Të gjithë i njohin motrat Irma dhe Eranda Libohova dhe gjithnjë kur ato shfaqen bashkë, interesi i publikut është i madh, për vetë faktin se dy motrat i kanë falur shumë emocion këtij publiku.

Në këtë foto postuar para disa mutash nga Eranda, motrat duket se kanë dalë për pazar në tregun e fruta-perimeve dhe nga aty kanë blerë ca fiq.

“ Ca fiq për miq”, siç shkruan vetë Eranda, në adresë të së cilës kanë ardhur komente e komplimente pafund për këtë foto kaq të bukur që i tregon motrat Libohova të qeshura dhenë formë ashtu si dikur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022951126098633
array(1) { ["section"]=> string(45) "irma-dhe-eranda-libohova-ca-fiq-per-miq-13849" }