Ironi me sheshin “Skënderbej”, ish-zëdhënësja e Berishës e tepron me këtë foto

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:41 09-06-2017 Ironi me sheshin “Skënderbej”, ish-zëdhënësja e Berishës e tepron me këtë foto

Një ditë para çeljes zyrtare të sheshit “Skënderbej” në Tiranë dhe në kushtet kur ka patur shumë debate lidhur me këtë projekt, nuk kanë munguar edhe ironi me foto jo fort të përshtatshme për syrin.

Ish-zëdhënësja e Sali Berishës, Erla Mëhilli ka postuar në llogarinë e saj në facebook këtë foto të montuar, detaj që e sqaron në përgjigje të komenteve të miqve të saj.

Për më tepër, ju sjellim foton e postuar nga Mëhilli për t'ju lënë gjithë hapësirën e duhur e për ta komentuar vetë, pasi etika që zbaton newsbomb.al nuk e lejon të bëjë përshkimin e saj. 

 

erla.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021737813949585
array(1) { ["section"]=> string(81) "ironi-me-sheshin-skenderbej-ish-zedhenesja-e-berishes-e-tepron-me-kete-foto-81806" }