Ironi në rrjetet sociale, imazhet e Edi Ramës, Taulant Ballës, Saimir Tahirit dhe Erion Veliajt i montojnë në një pikturë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:13 20-03-2016 Ironi në rrjetet sociale, imazhet e Edi Ramës, Taulant Ballës, Saimir Tahirit dhe Erion Veliajt i montojnë në një pikturë

Ironi në rrjetet sociale. Imazhet e Edi Ramës, Taulant Ballës, Saimir Tahirit dhe Erion Veliajt i montojnë në një pikturë. është pikërisht një pikturë e ish-diktatorit Enver Hoxha, vendin e të cilit e ka zënë Edi Rama dhe rreth tij janë deputeti Balla, ministri i Brendshëm Tahiri dhe kryebashkiaku i Tiranës Veliaj. Qytetarët dhe fshatarët, i dëgjojnë me kërshëri, porsi në pikturën origjinale.

 

Kongresi i Partisë Socialiste nisi dje në mëngjes, për të vazhduar edhe sot. ‘’Dhe pas kongresit, Benin e pushkatuam’’, është dicitura sipër këtij imazhi ironizues.


Deputeti Blushi që kundërshton kreun e PS-së Rama kërkon zgjedhje brenda partisë, ndërkohë që referendumi që mbahet ka pyetjen: A jeni dakord të mbahen zgjedhje?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012754917144775
array(1) { ["section"]=> string(124) "ironi-ne-rrjetet-sociale-imazhet-e-edi-rames-taulant-balles-saimir-tahirit-dhe-erion-veliajt-i-montojne-ne-nje-pikture-35592" }