Ironia e Andi Bejtjes: Me kaq njerëz sa po shof sot në rrugë, Rama ka vetëm një shpresë, të dalë me Çim Pekën në konferencë shtypi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:43 18-03-2020 Ironia e Andi Bejtjes: Me kaq njerëz sa po shof sot në rrugë, Rama ka vetëm një shpresë, të dalë me Çim Pekën në konferencë shtypi Bejtja-Rama

Dita e sotme, më shumë se sa një dite në karantinë, i ngjante një dite të zakonshme me lëvizje makinash, njerëz në punë e të tjerë në shtëtitje.

Ndërkaq, analisti Andi Bejtja ironizon, duke thënë se e vetmja shpresë për Ramën që t’i fusë njerëzit brenda tani është Çim Peka.

“Me kaq njerëz sa po shof sot në rrugë Rama ka vetëm një shpresë t'i fusë njerëzit brenda: të dalë në konferencë shtypi me Cim Peken "ai i nxjerr njerëzit jashtë ai i fut dhe njerëzit brenda", shkruan Bejtja.

Kujtojmë se Rama ka ndaluar qarkullimin pas orës 18:00 por deri atëhere njerëzit vazhdojnë aktivitetin e tyre normal.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094411373138428
array(1) { ["section"]=> string(134) "ironia-e-andi-bejtjes-me-kaq-njerez-sa-po-shof-sot-ne-rruge-rama-ka-vetem-nje-shprese-te-dale-me-cim-peken-ne-konference-shtypi-199085" }