Ironia e deputetit të PS: Kam 27 vjet që shoh protesta, si kjo e Lulit kur shurdhon duke këndu...

Publikuar tek: politike, më 21:02 14-04-2019 Ironia e deputetit të PS: Kam 27 vjet që shoh protesta, si kjo e Lulit kur shurdhon duke këndu...

Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu ironizon protestën e opozitës, duke thënë se një model i tillë nuk është parë asnjëherë në 27 vjet protesta.

“Kur shurdhon duke këndu Luli, aty ngjan se mori fund qeveria”, shkruan me ironi Ndreu.

Postimi në FB:

Kur mbaron protesta, dhe kur shurdhon duke këndu Luli, aty ju ngjan se mori fund qeveria! Kam parë 27 vjet protesta, por këtë modelin e Lul Bashës as se pashë e as se dëgjova kurrë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029537916183472
array(1) { ["section"]=> string(99) "ironia-e-deputetit-te-ps-kam-27-vjet-qe-shoh-protesta-si-kjo-e-lulit-kur-shurdhon-duke-kendu-160440" }