Ironia e djalit të Berishës për shkarkimin e Haki Çakos: S'ke ç'i bën gomarit, e i bie samarit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:54 08-01-2018 Ironia e djalit të Berishës për shkarkimin e Haki Çakos: S'ke ç'i bën gomarit, e i bie samarit

Shkarkimi i drejtorit të përgjithshëm të policisë, Haki Çako është pritur me ironi dhe deklarata të ashpra nga eksponentë të Partisë Demokratike dhe figura opozitare me qeverinë.

Për këtë çështje që bëri shumë bujë, ka reaguar edhe djali i ish-kryeministrit Berisha.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Shkëlzen Berisha e komenton me një batutë shkarkimin e Çakos ditën e sotme. 

Postimi i plotë: 

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas shkarkimit, Haki Çako shfaqet i qeshur në Drejtorinë e Policisë, u drejtohet gazetarëve vetëm me një fjalë (FOTO NË BRENDËSI)
»
Article Logic
Execution time: 0.0099468231201172
array(1) { ["section"]=> string(99) "ironia-e-djalit-te-berishes-per-shkarkimin-e-haki-cakos-s-ke-c-i-ben-gomarit-e-i-bie-samarit-105850" }