Ironia e Endri Shabanit: Basha thotë se fitoi zgjedhjet, të mbajmë një minutë heshtje për të

Publikuar tek: aktualitet, më 22:02 30-06-2019 Ironia e Endri Shabanit: Basha thotë se fitoi zgjedhjet, të mbajmë një minutë heshtje për të

Aktivisti i njohur Endri Shabani ironizon kryedemokratin Lulzim Basha pas konferencës së këtij të fundit se shqiptarët ia kishin dalë të braktisin masivisht zgjedhjet vendore.

Duke hequr një paralele mes teorisë së shkencëtarit Stephen Hawking për universet paralele, Shabani shkruan se diku ekziston dhe një univers tjetër ku sot Basha ka fituar zgjedhje, ndërsa përmes ironisë sugjeron mbajtejen e një minute heshtje.

'Stephen Hawking, nje nga mendjet brilante te Oxfordit, ka zhvilluar teorine e universeve paralele.

Kjo teori sugjeron qe diku atje larg, ne thellesi te materies se zeze, ekziston nje univers paralel ku sot Basha ka fituar zgjedhjet.

Le te mbajme nje minute heshtje per te', shkruan aktivisti Endri Shabani

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident fatal në Fushë-Krujë, dyshohet për dy të vdekur
30 qershori, Mediu: Ky ishte referendum kundër Edi Ramës, zgjedhjet e parakohshme rruga e vetme »
Article Logic
Execution time: 0.013691902160645
array(1) { ["section"]=> string(97) "ironia-e-endri-shabanit-basha-thote-se-fitoi-zgjedhjet-te-mbajme-nje-minute-heshtje-per-te-170580" }