Ironia e fortë e foto-reporterit me Ramën: Tre propozime për samitin e rradhës (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:11 15-07-2017 Ironia e fortë e foto-reporterit me Ramën: Tre propozime për samitin e rradhës (FOTOT)

Veshja e kryeministrit Edi Rama në samitin e Triestes pati sërish vëmendjen mediatike për shkak të atleteve që binin dukshëm në sy mes zyrtarëve.

Rrjeti prej ditësh po merret me atletet e Ramës dhe në valën e këtyre komenteve, është foto-reporteri Armando Babani ai i cili ironizon deri në sarkazëm kryeministrin përmes këtyre fotove.

“Tre PROPOZIME për SAMITIN tjetër”, shkruan Bababani ndërsa ndan fotot e shkrepura prej tij gjatë një parade të komunitetit LGBT.

ironia.png

trwe_copy.jpg

trwe.jpg

tre4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brisi e Tatimeve rishfaqet, kaq të bukur me flokët portokalli s’e keni parë ndonjëherë (FOTO)
Nënkryetarja e LSI publikon fotot e eventit të rëndësishëm në Jalë me të rinjtë e Internacionales Socialiste »
Article Logic
Execution time: 0.013603925704956
array(1) { ["section"]=> string(89) "ironia-e-forte-e-foto-reporterit-me-ramen-tre-propozime-per-samitin-e-rradhes-fotot-86259" }