Ironia e fortë e gazetarit të njohur: Që Donald Lu të takojë Majlinda Bregun për krizën politike është njësoj si unë të takoj...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:13 21-04-2017 Ironia e fortë e gazetarit të njohur: Që Donald Lu të takojë Majlinda Bregun për krizën politike është njësoj si unë të takoj...

Kryeredaktori i Gazetës Shqiptare Erl Murati ironizon takimin e ambasadorit Donald Lu dhe deputetes së PD-së Majlinda Bregu për situatën politike në vend.

“Megjithë respektin për Majlinda Bregun, që ambasadori i SHBA ta takojë atë për zgjidhjen e krizës politike, është njesoj sikur të takoj unë kamarierin e "Freskut" nëse merr flake pylli i Dajtit”, shkruan Murati.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024174928665161
array(1) { ["section"]=> string(130) "ironia-e-forte-e-gazetarit-te-njohur-qe-donald-lu-te-takoje-majlinda-bregun-per-krizen-politike-eshte-njesoj-si-une-te-takoj-75925" }