Ironia e gazetarit: Prindërit bëjnë pazar, fëmijët alarmohen në Facebook

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:44 21-03-2020 Ironia e gazetarit: Prindërit bëjnë pazar, fëmijët alarmohen në Facebook

Gazetari Erl Murati, si gjithmonë sarkastik në komentet e tij.

Këtë herë ai publikon një nga fotot që ka qarkulluar më së shumti në rrjet e ku duken qytetarët teksa dynden për të bërë pazare. Më së shumti pazaret i bëjnë prindërit e ndërsa fëmijët e tyre, siç shkruan Erli, alarmohen në Facebook.

“Prindërit bëjnë pazar, fëmijët alarmohen në FB: Kjo është çmenduri! Po s'eshte faji i prindërve nëse karrotat në Shqipëri shiten poshtë shtyllës se elektrikut dhe specat në mes të rrugës. Fundja, si prindërit edhe fëmijët duhet të hanë dhe në pazarin e Kandaharit është e vështirë të mbash radhë edhe po të duash”, përmbyll gazetari.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Stop mallkimit të njëri-tjetrit! Koha për Komitet Shpëtimi...
»
Article Logic
Execution time: 0.014746189117432
array(1) { ["section"]=> string(77) "ironia-e-gazetarit-prinderit-bejne-pazar-femijet-alarmohen-ne-facebook-199539" }