Ironia e ish-zv.ministrit për Bashkim Finon: Ç’lidhje ka me topin ky tipi përveç ngjashmërisë

Publikuar tek: sport, më 19:40 11-01-2018 Ironia e ish-zv.ministrit për Bashkim Finon: Ç’lidhje ka me topin ky tipi përveç ngjashmërisë

Edhe pse nuk është zyrtarizuar ende si kandidat për kryetar të FSHF-së, emri i Bashkim Finos ka shkaktuar debat të gjerë.

Mes reagimeve pozitive për kandidim të mundshëm të tij, ka edhe kundërshtime të ashpra.

Një nga kundërshtarët e kandidimit të tij është gazetari i njohur, por që për një kohë ka qenë dhe zv.ministër në kabinetin Rama, Dritan Hila.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hila ironizon me kandidimin e Bashkim Finos duke thënë se nuk ka asnjë lidhje me futbollin, përveçse përmasave të tij fizike.

Më poshtë postimi i plotë i Dritan Hilës: 

Screenshot_12_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083448886871338
array(1) { ["section"]=> string(99) "ironia-e-ish-zv-ministrit-per-bashkim-finon-c-lidhje-ka-me-topin-ky-tipi-pervec-ngjashmerise-106227" }