Ironia e thekur e ish-zëdhënëses së Berishës, cënon adhuruesit e luksit dhe mburrjes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:42 09-07-2016 Ironia e thekur e ish-zëdhënëses së Berishës, cënon adhuruesit e luksit dhe mburrjes

Një ironi të thekur ka bërë këtë të shtunë ish-zëdhënësja e Sali Berishës.

Juela Meçani cënon adhuruesit e luksit me atë që thotë.

Në kulmin e verës, kur shqiptarët dynden në jug e bëjnë ‘”Selfie’’ pafund për të treguar sa të pasur janë e sa afër e kanë luksin, Meçani bën vetëm një pyetje të thjeshtë: ‘’A ka checkin "duke gatuar bamje" apo duhet patjeter "Dhërmi" Fundjavë të mbarë!’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008695125579834
array(1) { ["section"]=> string(89) "ironia-e-thekur-e-ish-zedheneses-se-berishes-cenon-adhuruesit-e-luksit-dhe-mburrjes-46039" }