Ironia therëse e deputetit të PS: Doktor, një avion është ulur në Sarandë për të marrë drogë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:31 27-11-2017 Ironia therëse e deputetit të PS: Doktor, një avion është ulur në Sarandë për të marrë drogë

Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu ka vazhduar të ironizoje me ish-kryeministrin Salli Berisha.

Këtë herë përmes një postimi në rrjetet sociale, Ndreu i shkruan me nota të forta tallëse ish-kryeministrit Berisha se në Sarandë është ulur një avion për të marrë drogë.

“Doktor, deputeti digital ju njofton se ne afersi te portit te Sarandes eshte ule nje avion privat dhe po pret te ngarkohet me hashash”,- shkruan deputeti socialist Pjerin Ndreu.

Më poshtë postimi i plotë në facebook: 

Screenshot_33.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024662017822266
array(1) { ["section"]=> string(97) "ironia-therese-e-deputetit-te-ps-doktor-nje-avion-eshte-ulur-ne-sarande-per-te-marre-droge-101010" }