Ironia therëse e këshilltares së LSI: Viti i ri do ta gjejë Ed Ram Beun plot me halle

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:54 29-12-2017 Ironia therëse e këshilltares së LSI: Viti i ri do ta gjejë Ed Ram Beun plot me halle

Pas deklaratave të kryeministrit Rama ditën e sotme kundrejt kryetares së LSI dhe reagimit të kësaj të fundit po me ironi, ka reaguar edhe një funksionare tjetër e LSI.

Këshilltarja e LSI në Këshillin Bashkiak Tiranë, Elona Guri në një postim në rrjetet sociale thumbon kryeministrin Rama, duke thënë se viti i ri do e gjejë atë me shumë halle.

Ajo i cilëson “leonora” femrat që punojnë në qeveri dhe shtëpinë e kreut të qeverisë, të njëjtin epitet që përdori Rama paraditen e sotme për Monika Kryemadhin.

Më poshtë postimi i plotë: 

foto.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008497953414917
array(1) { ["section"]=> string(91) "ironia-therese-e-keshilltares-se-lsi-viti-i-ri-do-ta-gjeje-ed-ram-beun-plot-me-halle-104849" }