Ironizon Berisha: Mirëmëngjes për Skënder-buçin e Spiropalit (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 11:26 14-01-2018 Ironizon Berisha: Mirëmëngjes për Skënder-buçin e Spiropalit (FOTO)

Ish-kryeministri Berisha edhe këtë mëgjes ka shigjetuar sërish.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Berisha ironizon vitin e Skënderbeut. Ndërsa në foton e postuar nga ish-kryeministri paraqitet viti i drogës dhe krimit shtetëror, ku përmend edhe Spiropalin.

“Një mirëmëngjes nga piktori dixhital për Skënder-buçin e Spiropalit!”, shkruan Berisha.

Ndërsa ky postim i Berishës është në fakt për të ironizuar atë që Rama bën çdo mëngjes në Facebook, ku uron ndjekësit për një ditë të mbarë. 

BERISHA.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098199844360352
array(1) { ["section"]=> string(71) "ironizon-berisha-miremengjes-per-skender-bucin-e-spiropalit-foto-106510" }