Irritohet keq gazetarja e njohur shqiptare: SKANDAL ç’më panë sytë në këtë institucion të rëndësishëm

Publikuar tek: aktualitet, më 11:47 25-07-2017 Irritohet keq gazetarja e njohur shqiptare: SKANDAL ç’më panë sytë në këtë institucion të rëndësishëm

Gazetarja e njohur shqiptare ka shpërthyer ndaj asaj me të cilën është përballur në një prej institucioneve më të rëndësishme shqiptare, atë të postës.

Është fjala për Aulona Mustën, gazetaren e emisionit “Thumb” në abc news. Përmes një postimi në facebook, gazetarja tregon me çfarë realiteti u përball ajo, teksa kërkonte një shërbim të zakonshëm në postë.  Madje, ajo shkon më tej dhe e cilëson shërbimin skandaloz.

“Skandaloz sherbimi postar shteteror ne Shqiperi! SKANDALOZ! Filiali postar qe gjendet tek Treni nje llahtari. Sporteliste totalisht te paafta! Arrogante! Injorante! Me te zene tmerri te shkosh ne poste! Harxhim lekesh, kohe dhe nervash! Turp!”, shkruan Aulona. 

 

aulona.jpg

 

posta-shqiptare-filiali-tepelene.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020670890808105
array(1) { ["section"]=> string(106) "irritohet-keq-gazetarja-e-njohur-shqiptare-skandal-c-me-pane-syte-ne-kete-institucion-te-rendesishem-87274" }