Ish-anëtar i bandës së Lushnjes, dalin DETAJE të reja nga ekzekutimi i 52 vjeçarit mëngjesin e sotëm

Publikuar tek: aktualitet, më 08:41 14-12-2019 Ish-anëtar i bandës së Lushnjes, dalin DETAJE të reja nga ekzekutimi i 52 vjeçarit mëngjesin e sotëm Viktima Enver Boriçi

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lushnje, ku mbeti i vrarë një 52 vjeçar.

Mësohet se Enver Boriçi ka qenë duke pirë kafe në lokalin e tij në kohën kur i kanë bërë atentatin.

Dyshohet se një person i maskuar ka hyrë dhe e ka goditur Boriçin me plumb në kokë.

Sakaq bëhet me dije se viktima është vëllai i Arben Borriçit, ish – anëtar i bandës së Lushnjes, i dënuar me burgim të përjetëshëm.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjendet i vrarë me armë zjarri pronari i një lokali në Lushnje (EMRI)
Tërmeti tragjik/ Priten arrestime në Durrës, 17 urdhër-arreste »
Article Logic
Execution time: 0.012111902236938
array(1) { ["section"]=> string(106) "ish-anetar-i-bandes-se-lushnjes-dalin-detaje-te-reja-nga-ekzekutimi-i-52-vjecarit-mengjesin-e-sotem-189359" }