Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar në PD ironizon Bashën: Bravo Luli, bravo! Me këtë votimin me kryq...

Publikuar tek: politike, më 18:20 11-10-2020 Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar në PD ironizon Bashën: Bravo Luli, bravo! Me këtë votimin me kryq... Edvin Kulluri

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri, ka ironizuar zgjedhjet që po mbahen brenda Partisë Demokratike, ku anëtarësia voton për personat që do të kandidojnë për deputet në zgjedhjet e 25 prillit.

“Bravo Luli”, shkruan me rioni Kulluri, ndërsa shton se me këtë votim me kryq te ermi i kandidatëve, Basha do e nxjerrë Ramën me 95% të votave.

Bravo Luli, bravo! Me kete votimin me kryq te emri qe nuk duan demokratet per kandidat per deputet, do shkojne njerezit te vene kryqe tek Edi Rama dhe kandidatet e PS! Do e nxjerresh Ramen me 95% te votave!

Fitorja do jete e sigurt!!!! Jepi”, shkruan Kulluri.

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Erzen Breçani i emocionuar pas konfirmimit nga anëtarësia e PD: Pranova propozimin e njerëzve në zonën ku u lindën dhe u rritën fëmijët e mi, rezultati më befasoi
Anëtari i PD në Kavajë nuk voton asnjë nga kandidatët e partisë, preferon kryebashkiakun socialist Redjan Krali (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010061979293823
array(1) { ["section"]=> string(102) "ish-anetari-i-keshillit-kombetar-ne-pd-ironizon-bashen-bravo-luli-bravo-me-kete-votimin-me-kryq-223440" }