Ish-anëtarja e kryesisë së PD sulmon Bashën: Po bën çfarë të dojë me Kryesinë, mos e pranoni këtë tallje! (Replikat me ish-deputeten e PD)

Publikuar tek: politike, më 21:20 30-09-2020 Ish-anëtarja e kryesisë së PD sulmon Bashën: Po bën çfarë të dojë me Kryesinë, mos e pranoni këtë tallje! (Replikat me ish-deputeten e PD)

Ish-anëtarja e Kryesisë së PD-së, Endira Bushati, ka reaguar ashpër kundër kryedemokratit Lulzim Basha.

Sipas saj, ndryshimet e bëra nga kryedemokrati Basha në lidhje me votimet nëpër degët e PD në vend, të cilat kualifikojnë kandidatët e mundshëm për deputetë, janë vendime të cilat nënkuptojnë "Ju jeni hiça, ju kam në dorë, bëj çfarë du me ju...".

Më poshtë janë dhe replikat me ish-deputeten e PD Liljana Elmazi.

Screenshot_10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011330127716064
array(1) { ["section"]=> string(140) "ish-anetarja-e-kryesise-se-pd-sulmon-bashen-po-ben-cfare-te-doje-me-kryesine-mos-e-pranoni-kete-tallje-replikat-me-ish-deputeten-e-pd-222268" }