Ish-anëtarja e kryesisë së PD sulmon Bashën: Po bën çfarë të dojë me Kryesinë, mos e pranoni këtë tallje! (Replikat me ish-deputeten e PD)

Publikuar tek: politike, më 22:20 30-09-2020 Ish-anëtarja e kryesisë së PD sulmon Bashën: Po bën çfarë të dojë me Kryesinë, mos e pranoni këtë tallje! (Replikat me ish-deputeten e PD)

Ish-anëtarja e Kryesisë së PD-së, Endira Bushati, ka reaguar ashpër kundër kryedemokratit Lulzim Basha.

Sipas saj, ndryshimet e bëra nga kryedemokrati Basha në lidhje me votimet nëpër degët e PD në vend, të cilat kualifikojnë kandidatët e mundshëm për deputetë, janë vendime të cilat nënkuptojnë "Ju jeni hiça, ju kam në dorë, bëj çfarë du me ju...".

Më poshtë janë dhe replikat me ish-deputeten e PD Liljana Elmazi.

Screenshot_10.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013053894042969
array(1) { ["section"]=> string(141) "ish-anetarja-e-kryesise-se-pd-sulmon-bashen-po-ben-cfare-te-doje-me-kryesine-mos-e-pranoni-kete-tallje-replikat-me-ish-deputetetn-e-pd-222268" }