Ish-badigardi i Nanos replikon me Ilir Kullën: O faqezi, s’jam si puna jote sahanlëpirës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:10 08-10-2017 Ish-badigardi i Nanos replikon me Ilir Kullën: O faqezi, s’jam si puna jote sahanlëpirës

Disa foto të presidentit të vendit, llir Meta duke praktikuar pasionin e qitjes në një poligon në kryeqytet kanë bërë xhiron e rrjetit.

Fotot e postuara nga Ilir Kulla kanë sjellë një reagim të madh të opinionit publik.

Të shumtë kanë qenë komentuesit në porfilin e tij në facebook, por më pikanti ka qenë ai i ish-bodigardit të Fatos Nanos Viktor Agolli. Duke komentuar poshtë fotove, ish-bodigardi ka lëshuar akuza të forta në drejtim të ilir Kullës dhe presidentit Meta duke thënë se ata kishin planifikuar vrasjen e tij.

Por këtij komneti i është përgjigjur me tone të forta ironie Ilir Kulla i cili shkruan “Lëre rakinë Tori”.

Por menjëherë, Viktor Agolli i është përgjigjur Kullës duke e cilësuar atë një servil të pushtetarëve.

 

Screenshot_2.jpg

 

Screenshot_1_copy.jpg

REPLIKA 

asdadsa.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007133960723877
array(1) { ["section"]=> string(92) "ish-badigardi-i-nanos-replikon-me-ilir-kullen-o-faqezi-s-jam-si-puna-jote-sahanlepires-95133" }