Ish-banori i Big Brother i “zhytur” në punë, urimi pikant: Kështu të pafsha gjithë jetën!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:23 06-08-2017 Ish-banori i Big Brother i “zhytur” në punë, urimi pikant: Kështu të pafsha gjithë jetën!

E mbani mend Zhakun e “Big Brother”, djalin e mbushur me tatuazhe?

Kohët kanë kaluar dhe Zhaku ka hapur një studio të vetën tatuazhesh ku siç mund ta shikoni në këtë foto të publikuar, është i zhytur në punë.

“Punë, punë, punë”, shkruan ish-banori i Big Brother. Në fakt ai realisht po punon por miqtë nuk e kanë humbur rastin për ta ngacmuar.

“Kështu të pafsha tërë jetën!”, e uron një prej tyre!

S’na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë suksese Zhakut! Edhe vajzës që po bën tatuazhin, sigurisht.

kuzh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.22509813308716
array(1) { ["section"]=> string(90) "ish-banori-i-big-brother-i-zhytur-ne-pune-urimi-pikant-keshtu-te-pafsha-gjithe-jeten-88392" }