Ish-banorja e Big Brother bëhet nënë, zbulon emrin e vajzës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:22 21-12-2017 Ish-banorja e Big Brother bëhet nënë, zbulon emrin e vajzës (FOTO)

Ish-banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të dytë. Jona Kalemaj është bërë nënë e një vajzë. Këtë lajm të gëzueshëm Jona ka vendosur ta ndajë me ndjekësit e saj në Instagram.

Teksa shaqet me vogëlushen e sapolindur, ish-banorja ka bërë të ditur edhe emrin e saj, e cila do të quhet Santa.

Jona i ka kushtur edhe një poezi vogëlushes së saj.

Mirmengjes e bukur bote
Mirmengjes i ftohti muaj
Ja ku erdha un plot lote
Ja ku jam dhe un mes tuaj

Botes sot ju shtova une
Kaq e vockel sa nje dor
Kam dhe emer, sot ma vune
Eshte i shenjt si ky dhjetor

Quhem SANTA, emri im
Qofsha keshtu vertet ne jet
Do e bej un te parin urim
“Mire se ju gjeta me shendet”

Sakaq, Jona është nënë dhe e një vajze tjetër.

jona.PNG

jonanannan.PNG

Capture.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sara Kapo tregon të pasmet bombastike, komenti i Ermal Mamaqit do t’ju shkrijë së qeshuri (FOTO)
Zbulohet lidhja mes deputetit të PS dhe ish-futbollistit të kombëtares (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.013641119003296
array(1) { ["section"]=> string(70) "ish-banorja-e-big-brother-behet-nene-zbulon-emrin-e-vajzes-foto-103861" }