Ish-bashkëshorti i Bleona Qeretit në krahët e një tjetre, zbulohen fotot

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:09 25-07-2016 Ish-bashkëshorti i Bleona Qeretit në krahët e një tjetre, zbulohen fotot

Ish-bashkëshorti i këngëtares Bleona Qereti, biznesmeni i njohur, Gani duket se e ka harruar atë tashmë.

Ai është shfaqur në krahët e të dashurës së tij të re dhe shumë miq e kanë uruar.

Mësohet se e dashura e tij është amerikane dhe se të dy po bashkëjetojnë në Detroit.

ganiu.jpg

gani2.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02140998840332
array(1) { ["section"]=> string(77) "ish-bashkeshorti-i-bleona-qeretit-ne-krahet-e-nje-tjetre-zbulohen-fotot-47651" }