Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar ngacmon ndjekësit në rrjete sociale, pozon foto nga plazhi, por...pa reçipeta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:36 22-02-2021 Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar ngacmon ndjekësit në rrjete sociale, pozon foto nga plazhi, por...pa reçipeta Erjona Sulejmani

Erjona Sulejmani është një nga modelet më të njohura dhe më simpatike.

Të gjithë e mbajnë mend lidhjen e saj me shqitarin Blerim Dzemaili. Ish-bashkëshortja e lojtarit shqiptar ka publikuar së fundmi disa foto të nxehta në këto ditë të ftohta dimri.

Mesa duket ajo nuk ka ndërmend të ndalë pozat provokuese për ndjekësit e saj. Modelja seksi ndau me ndjekësit foto “hot” teksa shijonte rrezet e diellit në plazh.

Ajo pozoi “topless” e ulur në rërë duke vënë në pah linjat e saj trupore tepër elegante, teksa shihet se mbulon gjoksin me duar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr mes Ardit Gjebreas dhe Albërije Hadërgjonajt, këngëtarja zbulon çfarë ka ndodhur mes tyre
Mortal Kombat vjen me një film të ri pas 24 vitesh (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.013963937759399
array(1) { ["section"]=> string(122) "ish-bashkeshortja-e-futbollistit-shqiptar-ngacmon-ndjekesit-ne-rrjete-sociale-pozon-foto-nga-plazhi-por-pa-recipeta-239801" }