Ish-deputetët e PD qëndrojnë te Drejtoria e Policisë, Bardh Spahia i përshëndet me dy gishta nga dritarja (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 23:54 19-06-2019 Ish-deputetët e PD qëndrojnë te Drejtoria e Policisë, Bardh Spahia i përshëndet me dy gishta nga dritarja (FOTO)

Ish-deputetët e Patisë Demokratike vazhdojnë të qëndrojnë përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës për të kërkuar lirimin e Bardh Spahisë.

Mirëpo teksa kolegët e tij, Klevis Balliu, Gent Strazimiri dhe Agron Shehaj qëndrojnë në hyrjen e Drejtorisë, Bardh Spahia ka dalë në dritaret e katitit të dytë, aty ku po merret në pyetje, dhe i ka përshëndetyr me dy gishtat lart.

Ish-deputeti Bardh Spahia është arrestuar mbrëmjen e sotme në Tiranë, teksa ishte nisur nga selia blu, në drejtim të Kasharit, ku do të merrte pjesë në emisionin 'Open'.

FOTO - NEWS 24:

Screenshot_17.jpgScreenshot_16.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013988971710205
array(1) { ["section"]=> string(116) "ish-deputetet-e-pd-qendrojne-te-drejtoria-e-policise-bardh-spahia-i-pershendet-me-dy-gishta-nga-dritarja-foto-168934" }