Ish-deputeti i PS harron ditëlindjen: S’më vjen turp ta them! Shqetësimi mundi kujtesën se kam mbesën dhe nipin në Itali, vajzat dhe dhëndrin mjekë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:52 11-03-2020 Ish-deputeti i PS harron ditëlindjen: S’më vjen turp ta them! Shqetësimi mundi kujtesën se kam mbesën dhe nipin në Itali, vajzat dhe dhëndrin mjekë Foto familjare e Namik Dokles

Ish-deputeti i PS Namik Dokle feston sot 75-vjetorin e lindjes mirëpo e ka harruar sepse siç thotë ai, shqetësimi për mbësën e nipin në Itali, vajzën e dhëndrin mjekë në spitale të Emilia Romanjës apo vajzën tjetër, mjeken e njohur Anika Dokle në Tiranë, e ka mundur kujtesën.

 

“Rroftë jeta! Rrofshin miqtë. Në djall virusi me kurorë”, shkruan DOKLE në postimin prekës.

NGA NAMIK DOKLE:

RROFTE JETA! RROFSHIN MIQTE!

NE DJALL VIRUSI ME KURORE!

Paskam ditelindjen sot! Nuk me vjen turp t’u them qe e kisha harruar. Ne keto dite coronavirusi, shqetesimi

e mundi kujtesen. Eshte normale qe shqetesimi te mund kujtesen, kur ke nje mbese dhe nje nip ne Itali, kur ke vajzen dhe dhendrin mjeke ne spitale te Emilia Romanjes, zone nga me te rrezikuarat. Po edhe ne Tirane, vajza mjeke dhe mbesa studente e mjekesise. Poor...Rrofshin miqte!!! Urimi i pare paska ardhur tre minuta pasi kisha hyre ne vitin e 75-te te jetes, pastaj nje tjeter, nje tjeter e keshtu dhjetra e dhjetra te tjere... Madje edhe nga Motoki Nomachi, nje mik nga Saporo e Japonise... Prandaj, nga thellesia e shpirtit, me vjen urimi: Rrofshi, miq te dashur!!!

89651126_2907909359307373_330182912324403200_n.jpg

89550854_2907909369307372_2728266705066262528_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095100402832031
array(1) { ["section"]=> string(151) "ish-deputeti-i-ps-harron-ditelindjen-s-me-vjen-turp-ta-them-shqetesimi-mundi-kujtesen-se-kam-mbesen-dhe-nipin-ne-itali-vajzat-dhe-dhendrin-mjeke-198254" }